BONUS FEAR OF LOSS

dostępne systemy bonusowe

O co chodzi

Otrzymaj natychmiastowy zwrot inwestycji i dodatkowo wygeneruj zyski!

Tak to działa

Bonus Strach przed utratą daje Ci szansę zwrotu inwestycji w pakiet pod warunkiem zarejestrowania 4 partnerów z minimum BIAŁYM pakietem. 

Czynność ta musi być dokonana w ciągu 14 dni od daty rejestracji i opłacenia Twojego konta.

Zasady

  • 14-dniowy licznik czasu rozpoczyna się po zarejestrowaniu.
  • Musisz posiadać pakiet edukacyjny.
  • Kwota, którą możesz zatrzymać, wynosi 3000 €, jeśli poleciłeś 4 Partnerom, którzy zdecydowali się na zakup pakietów Titanium, 1000 €, jeśli poleciłeś 4 Partnerom, którzy zdecydowali się na zakup pakietów Gold, 375 €, jeśli poleciłeś 4 Partnerom, którzy zdecydowali się na kup czarne paczki i 125 euro, jeśli poleciłeś 4 podmioty stowarzyszone, które zdecydują się na zakup białych paczek.
  • Jeśli istnieje kombinacja pakietów, na przykład 2 czarne i 2 białe, mniejszy bonus, w tym przypadku 125 €, będzie kwalifikować się do zatrzymania.
  • Aby zakwalifikować się do premii, musisz posiadać Pakiet Edukacyjny i mieć jednego Partnera w każdej nodze binarnej, która zawiera Pakiet Edukacyjny.

Użyj tej niesamowicie motywującej premii, aby uzyskać dobry początek swojej działalności CROWD1! Zdobądź 4 nowych Partnerów, aby również skorzystali z premii Fear of Loss, aby Twoja sieć naprawdę wystrzeliła jak rakieta!